05 Nisan 2013

Tok Tutan Mucize Besinler

Fazla kilolarından şikayetçi olanlar ve sürekli bir şeyler yemek istiyorum diyenler bu yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum . Aslında sofranızda bulunması gereken mucize besinleri düzenli olarak tükettiğinizde hem kilonuzu kontrol altına alacak hem de sürekli acıkma krizlerinden kurtulmuş olacaksınız. Kilonun kontrol altına alınması için öncelikle tok tutan gıdalar tüketmeliyiz.

Tok Tutan Mucize Besinler Tok Tutan Mucize Besinler

İşte bizi tok tutacak mucize besinler;

Yoğurt: Vücuttaki yağları kontrol altına alabilmek için mutlaka her sofrada bir kase yoğurt bulundurmalıyız.

Beyaz Lahana : Lahana her derde deva bir besindir. Her gün soframızda mutlaka bulundurmalıyız. İster salatalarda ister yemeklerde ister çorbalarda nasıl tüketmekten hoşlanıyorsanız öyle deneyin.

Brokoli: Vitamin deposu brokoli soframızın olmazsa olmazlarından olmalı. Lif bakımından oldukça zengin olan bu sebze tok kalmamızı sağlar.

Yulaf: Sofralarımızda pek de yeri olmayan yulafı  mutlaka her yemekte bulundurmalıyız. Yaptığınız çorbaların içerisine 1 yemek kaşığı yulaf koyarsanız tok kalmanıza yardımcı olacaktır.

Acı biber: Eğer mide şikayetiniz yoksa acı biber yemekten asla vazgeçmeyin.

Yeşilçay: Bitki çaylarının içerisinde yeşil çaydan asla vazgeçmeyin.

Bayanlara yönelik bir önceki Aç Kalmadan Diyet Yapmak Mümkün mü? başlıklı yazıda "aç bırakmayan diyet, aç kalmadan diyet yapanların yorumları ve aç kalmadan diyet yapmak istiyorum" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarevde yapılacak en güzel tok tutan yemekler,tok tutan mucize yorum

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ