23 Nisan 2014

Toka Modelleri

Toka Modelleri

Saçlarımıza özene bezene taktığımız tokalar bu sezon ne âlemde bir bakalım. Toka özellikle ortaokul ve erken lise çağlarında erkeklerin kızların başlarından alarak oyun oynadıkları nesnedir. Aslında ben seni beğeniyorum onun için saçını bozuyorum mesajının verildiği nesnedir aynı zamanda.

çeşit çeşit yine. Saç toplamak için değil süs için takılmış olunca daha da bir güzel duran aksesuar bana göre. Bu yaz saçlarımızı şıkır şıkır tokalar süsleyecek. Dantellisi, taşlısı, taşsızı ne ararsanız var. Metalik ışıltılı olanlarından mutlaka edinin.

toka Toka Modelleri

En güzel toka modelleri

Ben iddialı olmayı severim, her yerde dikkat çekmeliyim diyorsanız 50’lerin file saç bantları geri gelmiş gibi gözüküyor. Çok şık tel toka modelleri de revaçta. Onların da taşlısını, allısını, güllüsünü yapmışlar. Müthiş güzel olmuş. Yapanın eline sağlık.

Atkuyruğu yapmayı sevenler için lastik toka tarzında ama daha güzel olan zımbalı, taşlı, metalli modeller var. Saçlarım hemen uzasa da ben de alsam onlardan. Bir de taraklı tokaları tavsiye ederim. Onlarla ister topuz yapın ister kenarlardan toplayın hepsi çok güzel duruyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Mule Terlikler başlıklı yazıda "mule terlik, mule terlik modası ve mule terlik nedir" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlartoka modelleri,tok moderler toka,tok model çıkart,Süs moderlerler,sac tokasi yapip satmak,lastik toka modelleri,lastik toka ev hanimi,filelertokası,FİLELER TOKASI MODELLERİ,en güzel toka modelleri

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Yıldız atak diyor ki:

    Yalovadayım grup kurarım bekliyorum

YORUM YAZ