22 Mayıs 2012

Vitrin Dantel Örnekleri

Dantel örnekleri arasında vitrin dantel örnekleri en önemlisi ve en özen gösterilenidir. Çünkü vitrin  evinizin en önemsediğiniz aksesuarlarınızı sergilediğiniz, en güzel eşyalarınızı koyduğunuz salonunuzda ki vitrininize seriliyor. Eşyalarınızın görüntüsüne zarafet ve güzellik katıyor.

Vitrin takımı dantel örnekleri, çok çeşitlidir. Hepsi el emeği, göz nuru, hassas ve nazenin özenli dantellerdir. Her yeni gün birbirinden güzel farklı örnekleri marifetli hanımların ellerinden dokunuyor ve bu modeller ile yeni vitrin takımı örnekleri göz dolduruyor. Kimi modeller oval, kimi modeller baklava dilimi gibi, kimi modeller ise kare şeklinde dokunur. Ancak hepsi birer el emeği göz nurudur.

Vitrin takımı dantellerinde bir masa örtüsü veya şeman tablo, bir adet ayna önü, bir adet tv örtüsü, üç adet sehpa, 12 adet de büfe içi örtüsü olmak üzere toplam minimum 18, maksimum 22 parça dantel parça bulunmaktadır. Tabi bu sayı isteğe ve vitrin takımızın modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Eskiden vitrin dantel örnekleri çoğunlukla motif motif olurdu. Bilhassa da motifler küçük seçilir ve o motifler göz nuru akıtarak minik minik dokunup birleştirilerek dantel vitrin takımı parçaları oluşturulurdu.

Şimdilerde ise vitrin takımı dantel parçaları bütün örülüyor, hele hele vitrin dantel örnekleri 2012 modelleri geneli tek parça halinde örülüyor.Kısacası yeni trend bu.

İsterseniz gelin vitrinlerin en kıymetli aksesuarı, çeyizlerin en nadidesi vitrin takımı örneklerine bir bakalım.Bakın hanımlar ne harikalar yaratmış.

cicekli vitrin takimi Vitrin Dantel Örnekleri

dantel vitrin takimi Vitrin Dantel Örnekleri

virtin danteli Vitrin Dantel Örnekleri

vitrin takimi Vitrin Dantel Örnekleri

vitrin takimi dantel modelleri Vitrin Dantel Örnekleri

vitrin takimi dantel ornekleri Vitrin Dantel Örnekleri

vitrin takimi modelleri 2013 Vitrin Dantel Örnekleri

vitrin takimi ornekleri Vitrin Dantel Örnekleri

yeni dantel vitrin takimi Vitrin Dantel Örnekleri

yildiz vitirn takimi Vitrin Dantel Örnekleri

Vitrin dantel örnekleri umarız beğeninizi kazanmıştır.En yeni trendlere sahip olan dantel modellerine de bakmak isterseniz >> Dantel Örnekleri

Bayanlara yönelik bir önceki Dantel Örnekleri başlıklı yazıda "2012 dantel örnekleri, 2013 dantel örnekleri ve anlatımlı dantel örnekleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlardantel vitrin rnekleri,vitrin dantel örnekleri,dantel örnekleri,vitrin dantel modelleri,dantel vitrin modelleri,vitrin modelleri dantel,vitrin dantel örnekleri 2013,vitrin parcası,Dantel Örnekleri Resimli Vitrin Takımı,en güzel dantel vitrin örnekleri

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ