16 Ocak 2014

Vücuttaki Yağları Eritmenin Yolları

Özellikle maydanozu sık sık tüketmeliyiz. Çünkü maydanoz, böbreklerimizi sağlıklı bir şekilde çalıştırarak, vücudumuzdaki fazla dışarı çıkartır. Maydanozun sap kısımlarını da kaynatmak yoluyla, çayını tüketebilirsiniz. İçine katacağınız limon suyu da çok etkili olacaktır.SL30 Zayiflatici ve inceltici Ka 286 21 300x133 Vücuttaki Yağları Eritmenin Yolları

Uzmanların tavsiye ettiği yağ hücrelerini parçalayan, yeni yağ hücresi oluşumunu önleyen, metabolizmayı çalıştıran, kabızlık gideren ve ödem atan en etkili bitkiler şunlar:

Kiraz sapı; kaynatılmak suretiyle iyi bir idrar söktürücüdür.
Mate çayı; vücuttaki ödemi çözer
Yeşil çay; metabolizmayı hızlı çalıştırır.
Biberiye çayı; iyi bir yağ yakıcı özelliği ile günde bir bardak olarak tüketebilirsiniz.
Funda yaprağı; yağ yakıcı ve idrar söktürücüdür.
Ihlamur; iyi bir idrar söktürücüdür.
Ada çayı; günde bir bardak içilmesi, bayanlarda ki bir çok dengeyi sağlar.

Bunların yanı sıra semiz otu ve pırasayı da çiğ olarak bolca tüketmelisiniz. Günde bir fincan türk kahvesinin de yağ yakıcı ve metabolizmayı çalıştırıcı etkisi kanıtlanmıştır.
Unutmayalım ki, bitkisel çayları günde 3 fincandan fazla tüketmemeliyiz. Sade olarak içmeliyiz.Aşırı kaynatmamalıyız. Demleme usulü içmeliyiz. Aşırı bitkisel çaylar böbreklerimizi de gereğinden fazla yorduğunu unutmamalıyız.

karin germe 6 179x300 Vücuttaki Yağları Eritmenin Yolları

Bayanlara yönelik bir önceki Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Kurtulun başlıklı yazıda "Doğum sonrası , fazla kilo ve form" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarvucuttaki yağları eritme yolları,vücuttaki yağları eritmenin yolları,vücuttaki yağ,vucuttaki yağları eritmenin bitkisel yolları,vumücuddaki yag eritmenin yolları,yağ hücrelerini parçalayan bitki biberiye,yağları eritmenin bitkisel yolları

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ