06 Ocak 2014

Yağları Eriten Mucizevi Besinler

GÖBEK YAĞINI ERİTEN MUCİZE BESİNLER

YOĞURT: Karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Özelikle gece yatmadan önce yenilen yoğurt vücutta yağ yakımını da hızlandırır.images 14 300x124 Yağları Eriten Mucizevi Besinler

MUZ: Potasyum miktarı yüksek bir meyvedir. Vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını dengede tutar.

ÇİLEK: Çilek çok güçlü bir antioksidan içerir. Vücuttaki kan akışını hızlandırarak kaslara daha fazla oksijenin gitmesini sağlar. Özellikle egzersiz öncesi yenmesi tavsiye edilir.

YEŞİL ÇAY: Metabolizmayı hızlandırır. Günde 3 bardak içilmesi tavsiye edilir. Yağ yakımında büyük rolü vardır.

TURUNÇGİLLER: Yiyeceklerinize bol bol limon suyu ile tatlandırırsanız, yağ yakımınıza büyük bir oranında yarar sağladığını görmüş olursunuz.

TAHILLAR: Tahıllarda bulunan lifler, vücudunuzun insilün seviyesini dengede tutar. Bu da yağ hücrelerinizin küçülmesini sağlar. Vücudunuz bu tip gıdaları yiyeceklere göre daha yavaş yakar, bu da geç acıkmanızı sağlar. Özellikle , mercimek , barbunyayı haftada 2 kez tüketmenizi öneririz.

YEŞİL SEBZELER: Bol su içerdiğinden, vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar. Yağ yakımını önemli ölçüde artırır.

SU: Günde en az sekiz bardak su içmeyi mutlaka alışkanlık haline getirmeliyiz.

MADEN SUYU: Günde bir şişe maden suyu, vücudumuza gerekli mineralleri sağlar . Ayrıca, diyetimiz sırasında azalttığımız tuzu da dengede tutar .

YAĞ 296x148 Yağları Eriten Mucizevi Besinler

Bayanlara yönelik bir önceki Saç Dökülmesine Neden Olan Etkenler başlıklı yazıda "kellik, saç dökülmeleri ve saçlar" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarzor gelin yeleği anlatımlı örneği,vücuttaki yağları eriten besinler,yağ yakımını hızlandıran besinler,karin sisligi neden,mucize yağ eriten besinler,vücuttaki yağları hangi besinler yakar,YAĞLARI HANGİ BESİN ERİTİR

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ