06 Ocak 2013

Yaşlanmamak İçin Bu Önerilere Mutlaka Bakın

Yaşlanmak ya da  yaşımızdan daha yaşlı görünmek özellikle biz bayanların  korkulu rüyalarından biridir. Hangimiz olduğumuz yaş dan daha genç görünmek istemeyiz ki..O halde şimdi sizlerle paylaşacağım önerileri dikkate alıp hayat tarzınızı değiştirerek  genç kalıp daha enerjik ve sağlıklı olmanın tam zamanı.

Yaşlanmamak İçin Bu Önerilere Mutlaka Bakın Yaşlanmamak İçin Bu Önerilere Mutlaka Bakın

1- Sigara içiyorsanız mutlaka bırakmalısınız. Sigara bağımlılığının cilt üzerinde bıraktığı olumsuz sonuçlar neticesinde yaşınızdan daha büyük görünmenize sebep olur. Öncelikle sağlıklı bir hayat ve cilt güzelliğiniz için mutlaka sigara bağımlılığından kurtulun.

2- Güneş ve solaryum altında uzun süre kalmaktan kaçının. Güneş ışınlarının cildimiz için zararlı etkiler doğurabileceği 10.00 ve 16.00 saatleri arasında direk güneş ışınlarına maruz kalmaktan kaçının. Kalmanız gerektiği durumlarda ise mutlaka koruyucu kremler ve şapka kullanın.

3- Yaz-kış mutlaka güneş kremi kullanın. Güneş kremleri, genç ve taze bir tenin en önemli etkenlerinden bir tanesidir. Daha sağlıklı, daha taze ve daha genç bir cilt için mutlaka güneşe çıkarken UVB ve UVA korumalı güneş kremleri kullanın.

4- Cilt kanserine karşı her zaman tedbirli olun. Cildinizde farklılıklar hissettiğinizde mutlaka doktora başvurup cilt kanseri riskine karşı kontroller yaptırıp önlemler alın.

5- Cildinizi arada bir şımartın. Cildinizi güzelleştiren dermatolojik bakım ürünleri ve kremler ve cihazlar kullanarak sağlıklı ve genç bir cilde kavuşabilirsiniz.

6- Sağlıklı beslenin. Hem cildimizin daha sağlıklı görünmesini, hem de kendi sağlığımız için en önemli faktörlerden bir tanesi tabi ki sağlıklı ve dengeli beslenmektir. Sağlıklı beslenme diri ve genç bir cildin temelini oluşturur. Bunun yanında bol su tüketmeyi de göz ardı etmemek gerekir.

7- Belirli yaş dan sonra mutlaka yaşlanma karşı ürünleri deneyin. Yaşlanma karşıtı serum ve kremlerin içerisinde bulunan kolojen, sarkan derinin toparlanmasında ve yaşlanan hücrelerin yenilenmesinde çok önemli bir yere sahiptir.  50 yaş ve üzeri bayanların yaşlanmamak ve daha genç bir cilde sahip olmaları için bu ürünleri kullanmaları gerekir.

8- Gençleştirici yöntemleri sürekli takip edin.  Yaşınız ilerledikçe korkunuz asla artmasın. Gençleştirici yöntemler olan kozmetikten, estetik cerrahiye, ilaç tedavisinden lazer tedavisine kadar hepsinden haberdar olarak daha canlı ve genç bir cilde her zaman sahip olmanız mümkün. Hep genç kalmanız dileğiyle..

Bayanlara yönelik bir önceki Sivilceleri Kurutmanın Yolu başlıklı yazıda "sivilce kurutma, sivilce kurutma yöntemleri ve sivilceleri bitkisel yolla kurutma" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryaşlanmamak için öneriler,bakimli ve yaslanmamak,en iyi yaslilik karsiti krem,en iyi yaslilik karsiti kremlerve serumlar,yaşlanmamak için bakım,yaşlanmamak için bakım önerileri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ