26 Mayıs 2012

Yatak Odası Dekorasyonu

Hayatımızın üçte birinin yatak odalarımızda geçtiğini düşünür isek yatak odası dekorasyonunun önemi daha net ortaya çıkar.

Bizler için yatak odası özeldir. Bu özellik seçtiğimiz mobilyalarla dekore edilmiş,yatak odasına da yansımaktadır. Bunun içinde üreticiler kişilere özel mobilya ve aksesuar üretmektedirler.Müşterilerin istek ve tercihlerine göre yapılan tasarımlar son yıllarda oldukça memnuniyet ve beğeni toplarken, adına da çok büyük gelişmeler sağlamaktadır.

Yatak odası dekorasyonunda alanın büyüklüğü oldukça önemlidir. Dekorasyonda işe öncelikle yatak seçimi ile başlanmalıdır.Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken ilk nokta yatak odası ne kadar küçük olursa olsun yatağınızın boyutundan ödün vermemek olacaktır.Aksi takdirde her ne kadar göze hoş gelse de rahat uyuyamayacağınız için çok da anlamlı olmayacaktır.

Mobilya ve renk uyumu her dekorasyon örneğinde olduğu gibi yatak odası dekorasyonunda da oldukça önemlidir. Uyumun yakalandığı bir ortamda hayal ve rüyalarımızla bambaşka dünyalara yelken açmak ne kadar da hoş olur değil mi?

Bunun yanında yatak odasında tv keyfi için bir tv sehpası ya da tv duvar askılığı da gerekecektir.Sehpa ya da altlık, yatağı tam karşıdan görmeli ve hareket alanını kısıtlayacak tarzda yerleştirilmemelidir.

Yatak odası dekorasyonu her ne kadar zevk ve tercihlere göre değişse de ortak nokta, zihni görsel olarak yormayacak, uzandığımız yatağımız da huzurlu ve istirahat etmemize yardımcı olacak, oldukça ferah bir dizaynda olması gerektiğidir.

İşte size fikir verebilecek bazı yatak odası dekorasyon örnekleri;

beyaz yatak odasi dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyonu

Beyaz yatak odası dekorasyonu

buyuk yatak odasi dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyonu

kirmizi yatak odasi dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyonu

Kırmızının hakim olduğu bir yatak odası

kucuk yatak odasi dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyonu

Küçük yatak odaları için de ideal ve çok şık asma yatak odası

modern yatak odasi dekorasyonu1 Yatak Odası Dekorasyonu

Oldukça modern bir yatak odası dekorasyonu

yatak odasi dekorasyonu Yatak Odası Dekorasyonu

yatak odasi dekorasyonu 1 Yatak Odası Dekorasyonu

Klasik bir dekoratif tercih.

yatak odasi dekorasyonu 2012 Yatak Odası Dekorasyonu

yatak odasi dekorasyonu 2013 Yatak Odası Dekorasyonu

Hepsi ayrı ayrı bir görsel şölen.Biraz zevk ve uygun mobilyalar.Hepsi bu kadar.Sağlıcakla Kalın.

Balkon sefası sürmek istiyorsanız balkon dekorasyon örneklerimize de göz atın >> Balkon Dekorasyonu

 

 

 

Bayanlara yönelik bir önceki Ev Dekorasyon Örnekleri başlıklı yazıda "dekorasyon, en yeni ev dekorasyonu örnekleri ve ev içi dekorasyon örnekleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryatak odası dekorasyonu,tivoli yatak ortosi,kk yatak odas dekorasyonu,yatak ortosi,küçük ev dekorasyonu yatak odası,yatak odas dekorasyonu,küçük yatak odası dekorasyonu,küçük yatak odalar için dekorasyon örnekleri,küçük ve dar yatak odası dekorasyonu,küçük beyaz yatak odası dekorasyonu

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ