26 Ağustos 2012

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Yay Burcunda doğanlar iyimser , canlı, zeki ve atılgandır. Hayatı çok severler, kendine yararlı olacak kişilerle arkadaş olurlar. Yapı olarak çok sempatiktir.Yaptığı bir işin sonucuna kendini hazırlar, sorumluluk duygusu güçlü ve çok gelişmiştir.Toplum içinde küçük düşmekten nefret eder, çok gururludur.

Yay burcu başarısızlığı asla düşünmez bu yüzden sorunları küçümser.Yay bir sorunla karşılaştığında zekası en yüksek seviyede çalışır. Yalnız kalmaktan korkan yay her zaman bir şeylerle meşgul olmak ister, aksi halde bunalıma girer.

yay burcu gunluk burc yorumlari Yay Burcu Günlük Burç YorumlarıYay burcu araştırmayı sever her yeri gezmek görmek ister.Kendine güveni tamdır. Başarılı gördüğü kişiye övgülerde bulunmaktan hoşlandığı gibi, hak eden insanları da yerin dibine sokar. Ölüm ve sonrası onlar için araştırmaya değecek bir önem taşır. Amaçlarına ulaşmak yada bir şeyi hak etmek için çabalamaktan asla vazgeçmezler.

Yay burcu kadınları çok kırılgandır ,zeki ,sevecen ve merhametlidir.Yay burcu erkekleri öğrenmeye istekli duygusal ve sıcak kanlıdır.Gezmeyi severler arkadaş yada eş olarak seçtiği bayanlara da önem verirler.Yay için huzurlu bir ev ortamı en vazgeçilmezidir.

Evet sevgili Yay bakalım bu günkü burç yorumunda sizin için neler yazıyor.

Bayanlara yönelik bir önceki Tarot Falı Nasıl Bakılır? başlıklı yazıda "nasıl tarot falı bakılır, tarot ve tarot açılımları" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryay ev hanımı,yay günlük aşk yorumu,yay kadını günlük burç yorumu language:tr

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ