12 Haziran 2012

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını ateş elementinden ve değişken bir niteliktedir. Bundan dolayı hareketli, kıpır kıpır, yerinde duramayan bir tiptir. Ondan durağan bir yaşam bekleyemezsiniz. O yüzden dışa dönüktür. Evde kapanıp monoton bir hayat yaşamaktan hoşlanmaz. Yaşamın içinde aktif olarak yer almak ister. Sürekli bir iş, bir aksiyon içindedir. Özgüveni yüksektir ve sorumluluk almayı ister. Bu özelliği onu iş hayatında da bir adım öne çıkarır. Toplum içinde dikkat çeker. Duygusal olarak baktığımızda romantiktir, tutkuludur. Gerek dostlarına, arkadaşlarına, ailesine gerekse sevgilisine karşı içtendir. Çevresindeki kişiler tarafından övülmek, şımartılmak onu mutlu eder, ilgiyi sever.

yay burcu kadini Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını İçin Aşk
Yay burcu kadını için aşk hayatın önemli bir parçasıdır. Hayat anlayışının uygun olduğu, kendisini anlayabilen insanlar onun için her zaman önceliklidir. Hayalperesttir, romatiktir, tutkuludur, aşıktır, duygularını en üst seviyede yaşar. Aşık olduğu zaman gözü başka bir şeyi görmez ve hayal gücünün etkisiyle daha ilk günden bu durumu çok içselleştirerek sahiplenebilir. İlişkisinin başından itibaren aşkını doya doya yaşar. Kıskançtır ve özgürlüğüne düşkün bir yapıda olsa da sevgilisi tarafından sahiplenilmek hoşuna gider. Kendisi de aynı şekilde birlikte olduğu kişiyi sahiplenir. Anlayışlıdır, bu yüzden onunla her konuyu rahatça konuşabilirsiniz. Yalnız onun da geçmiş ilişkilerinize karşı bir takıntısı vardır. O ilişkilerle bir bağınızın kalmadığı konusunda onu ikna ederseniz oldukça rahatlayacaktır ve sizi daha çok sahiplenecek, kendisini daha rahat bir şekilde ifade edebilecektir. Mizahi yönü gelişmiştir, sizi güldürüp neşelendirebilir. Aynı zamanda beraber olduğu kişiyi yönlendirmekte başarılıdır. Kendisine ilgi gösterilmesini seven Yay burcu kadını bu isteğini karşılayacak bir partnere sahip değilse farklı arayışlara girebilir.

Yay Burcu Kadınının En İyi Anlaştığı Burçlar
Yay burcu kadını kendisi gibi ateş elementi olan Yay, Koç ve Aslan burçları ile iyi anlaşabilir. Aynı zamanda hava elementi olan İkizler, Kova ve Terazi burçları da uyum sağlayabileceği burçlardır. Su ve toprak elementinden olan Yengeç, Balık, Akrep ile Oğlak, Boğa ve Başak burçları ile anlaşması ise oldukça güçtür.

Son derece çekici ve cazibeli olan Akrep Burcu Kadını

 

Bayanlara yönelik bir önceki Akrep Burcu Kadını başlıklı yazıda "akrep burcu kadını için aşk hayatı, akrep burcu kadını için evlilik ve akrep burcu kadını için iş hayatı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryay burcu neyden hoşlanır,yay kadını nelerden hoşlanır,yay burçu ev hanımların iş hayatı,yay burcu kadini,yay burcu kadını nelerden hoşlanır language:tr,yay kadını language:tr,yay kadını neyden hoşlanır

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ