01 Mayıs 2014

Yaz Makyajları

Yaz Makyajları

2014 ilkbahar yaz sezonu yaz makyaj trendleri sanatsal dokunuşlar içeriyor. Gölge pudralar yardımıyla belirginleşen yüz hatları akla kusursuz heykelleri getiriyor. Bu sezon renklerini turunçgil bahçelerinden alan ruj ve dudak parlatıcıları dudakları vurguluyor. Uçsuz bucaksız okyanustan ilham alan mavi tonları göz renklerini ön plana çıkarıyor.

Doğal gölgelerle kişinin kendi güzelliğinin vurgulanması ve hatlarının belirlenip, belli yerlerin aydınlatıcı ürünlerle ortaya çıkarılmış kısacası uğraşılmamış gibi görünen kusursuz yaz makyajları çok moda olacak. Güneşlenmeden bronzluk veren cilt kremleri de yine çok gözdeler. Bu ürünler cildi bronzlaştırırken aynı zamanda besliyor, nemlendiriyor ve koruyor. Göz farları renklerini doğal boyalardan alıyor. Cildin nefes almasına yardım ediyorlar.

yaz makayjı Yaz Makyajları

2014 nasıl ?

Yaz sezonu makyajda, büyüleyici bir ormanın kalbinde tropikal bir düş resmediyor. Ten makyajında metalik yansımalarla, hafif, yumuşak, yarı saydam ışık ile vurgulanıyor. Dudaklarda da kırmızı, mercan ve Hint pembeleri ön planda olacak. Bir kadının bu sezon çantasında mutlaka olması gereken ürünler,  dudakları nemlendiren rujlar, gözaltı kapatıcıları, farlar şeklinde sıralanabilir.

Bayanlara yönelik bir önceki 2014 YAZINDA MAKYAJ TRENDLERİ başlıklı yazıda "2014 makyaj trendleri, 2014 yazında makyaj trendleri ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryaz makyajları,makyaj setleri natural göz farları

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ