17 Mayıs 2012

Yazma Kenarı Oya Modelleri

Çeşitli modelleri ile göz dolduran bu yazımızda sizlerle. Estetiğin ve letafetin baş tacı hanımlar, giydikleri, dokundukları, yaptıkları her iş de bir letafet, bir zarafet, bir güzellik bulunan hanımlarımız.

Öyle ki, bulundukları eve renk katan, bulundukları eve imzasını atan, su getirdiği bardağa bile dantel ören o kadar naif o kadar latif hanımlarımız. Evinin her yerini göz nuru döken, giydiği kıyafete göz nuru döken, örttüğü yazmasına da göz nuru döken, birbirinden güzel, birbirinden özenli, el emeği göz nuru yazma kenarı oya modelleri ile kendilerine hayran bıraktıran becerikli ve bir o kadar da marifetli ev hanımlarımız.

Yazma kenarlarına verilen bu kadar emek kendilerine duydukları saygının ifadesidir aslında. Tığdan, mekikten, firketeden, iğne oyasından yapılan rengarenk çeşit çeşit oya modelleri bir hazine, bir emek, bir nostalji, bir sanat ve bir kültürün geçmişten geleceğe taşınmasıdır. Özlem, hasret ve sılanın parmaklardan yazmalara taşınmasıdır. Bir kıymettir, kültürel bir servettir. Her genç kızın çeyizini süsleyen bir kültür güzelliğidir. Kıymetini bilelim kültürümüzün, gereken önemi de gösterelim.

İşte çeyizlerimizin baş tacı, annelerimizin en büyük aksesuarı yazma kenarı oya modelleri.

Yazma kenarı oya modellerinin resimlerini aşağıda görebilirsiniz…

igne oyasi yazma kenari Yazma Kenarı Oya Modelleri

pullu yazma kenari oya modelleri Yazma Kenarı Oya Modelleri

tig isi yazma kenari ornekleri Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari igne oyasi ornekleri Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari ornekleri Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari oyalari Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari oya modelleri Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari oya modelleri 2013 Yazma Kenarı Oya Modelleri

yazma kenari tig oyasi Yazma Kenarı Oya Modelleri

Birbirinden güzel yazma kenarı oya modelleri.Tam bir görsel şölen.Eminiz bu modelleri aranızda bilen hanımlar vardır.Sizler de bildiğiniz yazma kenarı oya modellerini biz ve ziyaretçilerimizle paylaşmak isterseniz, yorum ve iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.Pek yakında anlatımlı yazma kenarı oya modelleri de sizlerle olacak.Güncel olarak takip edin lütfen.

Bayanlara yönelik bir önceki Oya Modelleri Yeni başlıklı yazıda "2012 oya modelleri, 2013 oya modelleri ve en güzel oya modelleri" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaroya kenarlar,yazma modelleri,yazma kenarı oya modelleri,yazma kenarı modelleri,oya modelleri görseller,tığ işi yazma kenarı örnekleri,yazma kenar oya modelleri,arzunun oyaları,yazma oyası modelleri,yazma oya modelleri

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Selime diyor ki:

    Çok güzel yazma kenarları.Eskiden az mı örüyordum.Şimdi çoluk çocuk vakit bulamıyorum.

YORUM YAZ