18 Nisan 2014

Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

Bakışlarımızdaki derinliği göstermemize yardımcı olan en önemli ayrıntılardan biridir kaşlarımız. Yüzümüze uygun alınmayan kaşlar ise bizim daha sönük daha donuk ifadelerde olmamızı sağlar.  Peki hangi yüze hangi kaş şekli gider işte size resimlerle birkaç örnek. Şuan doğru kaş şeklini mi kullanıyorsunuz peki ?

kaş Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

Kaş şekilleri

Yuvarlak bir yüze sahip iseniz kavisli kaş şekli sizin için en uygun olanıdır.  Fakat çok sert bir kavis şeklini tercih etmeyin çünkü bu şekil sizi 90’lara götürebilir. İnce kavis değil kalın kavis kullanın.

hattına sahip olanlar ise düz kaş modelini kullanmaları gerekmektedir. Kesinlikle kavissiz kullanın.

Overlok yüzü olanlar ise hemen hemen birçok kaş şeklini kullanabilirler. Simetrik olduğundan dolayı birçok kaş şekli yakışır bu yüze.

sahibi olanlar için kalın kaş kullanmak en uygun olanıdır.

yüz ve kaş şekilleri Yüz Şeklinize Göre Kaş Şekilleri

En uygun kaş şeklinizi buradan bakarak seçebilirsiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Eyeliner Sürerken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı yazıda "eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürerken nelere dikkat edilmeli ve makyaj" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryüz şekline göre kaş alımı,kas şekilleri,uzun yz,kavisli kaş modelleri,dz ka modelleri,yuvarlak yüze giden kaş modelleri,yuvarlak yüze kaş şekilleri,esmer yuvarlak yuzlulerin kas sekli,yüz şekline göre kaş şekilleri,yüz şekline göre kaş modelleri

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ