16 Nisan 2014

Yüzdeki Çiller İçin Ne Yapılmalı?

Yüzdeki Çiller İçin Ne Yapılmalı?

Ev hanımları, genç bayanlar yüzünüzdeki çillerden rahatsız mı oluyorsunuz ? Sizler için haberimizde önerdiğimiz bu maskeleri düzenli kullanımla yüzünüzdeki çillerden kurtulabilirsiniz.  Evde de kolaylık bulabileceğiniz bu malzemelerle yüzünüzdeki çilleri yok edebilirsiniz. Uyarı olarak söyleyelim ki, bu maskelerden anında sonuç beklemeyin hanımlar. 

Çillerden kurtulmanın yollarını bulabilirsiniz…

çilli yüz için yapılacak maskeler Yüzdeki Çiller İçin Ne Yapılmalı?

Yüzümüzde oluşan çiller için yapılacak maskeler

Çil için maskeler

  • Bir çay bardağı süte orta boy salata doğrayın ve iki saat dinlendirin. Tülbent tarzında bir bezle bu karışımı süzün ve ardından bir pamuk yardımıyla yüzünüze sürün. 10-15 gün bunu tekrarlayın. Gül suyu ile her gün yüzünüz temizleyin.
  • Keten tohumunu kaynatıp su ile yüzünüze sürün. Düzenli kullanımın sonunda olumlu sonucu sizde fark edeceksiniz.
  • Cildinizi nemlendirdiğiniz kreme biraz limon damlatıp sürün. Azalmayı göreceksiniz.

Bayanlara yönelik bir önceki Saçlarınızın Çabuk Yağlanmaması İçin Ne Yapılmalı? başlıklı yazıda "Saç için yapılmaması gerekenler, Saçbakımı nasıl olmalı ve saçın çabuk yağlanmasına neden olan faktörler" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryüzdeki çiller için ne yapılmalı,2013 yaz yay cantalari,çiller için soganveelmasirkesi,toka modelleri 2014,ciıt cilleri icin ne yapmalı,çil için ne yapmalı,çiler için evde ne yapılmalı,çiller için ne yapılır,çiller için ne yapılmalı,ciltteki ciller icin neyapilmali

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ