03 Ocak 2014

Yüzünüzdeki Lekelerden Kurtulun

Yüzdeki lekelerin birçok nedeni olabilir.

Bir çoğumuzun şikayetçi olduğu vücudumuzdaki lekeler için bir çok yöntem uygulanmaktadır. Bunların bazıları; Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, doğumsal lekeler gibi… Bitkisel ve tıbbi ardımlarla bir nevi leke görünümleri azalmaktadır. Leke tedavilerinde sabır en önemli silahtır. İster bitkisel tedavi kullanın ister tıbbı tedavi, mutlaka güneş kremini sürmeniz gerekir. Sadece yaz ayında değil kışın da yüksek faktörlü güneş kremi kullanmanız gereklidir. Özellikle leke sorunu olan ciltler yüzlerine ağda yaptırmamalıdır. Ağdadan sonra güneşe çıkılırsa yüzde kalıcı lekelere sebep olur. Evimizde kolayca bulabileceğimiz malzemelerle sizlere leke tedavisinde kullanılacak bir kaç bitkisel tedavi yöntemi önermek isteriz.

Yeniden belirtmek gerekirse; unutmayalım ki leke tedavisi sabır işidir.2a4 4e25d 300x248 Yüzünüzdeki Lekelerden Kurtulun

YOĞURT VE MISIR UNU MUCİZESİ
3 ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekir

Malzemeler:
1 çay kaşığı yoğurt
1 çay kaşığı mısır unu
Uygulanışı
Lekeli bölgeyi gül suyu ile temizleyin.Bir kase içinde karıştırdığınız yoğurtlu mısır unu karışımını lekeli bölgeye sürün.40 dakika kadar bekleyin.Kuruduktan sonra ovarak çıkartın.
Düzenli yapıldığında renklerde açılmaları kendinizde fark edeceksiniz.
mutlaka dışarı çıkmadan önce güneş kremini mutlaka ama mutlaka sürün.

ELMA SİRKESİ MUCİZESİ
1 Kahve fincanı elma sirkesi ile 1 kahve fincanı suyu cam bir kapta karıştıralım. Daha sonra lekeli bölgeye sabah akşam sürelim. Yaptığımız bu karışımı buzdolabında 1 hafta bozulmadan saklayabiliriz.

Bayanlara yönelik bir önceki Bitki Banyoları ve Yararları başlıklı yazıda "banyo, bitki banyosu ve cilt bakımı" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlaryüzdeki lekelerden nasıl kurtulurum,yuzdeki lekeleri kalıcı olarak kapatma,elinizin yumuşak ve beyaz olması için ne yapmalıyız,yuzdeki doğumsal leke için dua,yüzdeki ben ve lekeler den kurtulmak icin,yüzünüzdeki lekelerden limonla kurtulun,yumuşak ellere nasıl sahip ola,evde yüz lekelerden kurtulmak,evde kolayca lekelerden kurtulmak,canan karatay yuzdeki lekeler için tür
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ