05 Aralık 2013

Yüzünüzdeki Sivilce İzlerinden Kurtulmak

Yüzünüzdeki Sivilce İzlerinden Kurtulmak

yuz Yüzünüzdeki Sivilce İzlerinden KurtulmakYüzünüzde sürekli sivilceler çıkıyor ve bu sivilceleri elliyor ve sıkıyor musunuz ? Öyleyse başınız bu sivilcelerle dertte demektir. Yüzünüzde sivilce izi kalsın istemiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Sivilceleri sıkmak özellikle de derin sivilcelere müdahale etmek yara izlerinin en büyük kaynağıdır.  Sivilce sonralarında izlerini ortadan kaldırmak için en güvenli yol doğrudan sivilce üzerine uygulayacağınız tropikal ürünler ve gerek duyulduğunda ağızdan alınan sivilce ilaçlarıdır. Bunları yaparak sivilce izi sorununun önüne geçmiş olursunuz. Sivilcenizi sıkar veya patlatırsanız enfeksiyonun derideki başka bölgelere de yayılmasına ve daha derine inmesine neden olursunuz. Sivilcelerinizi patlatmamaya özen göstermelisiniz çünkü bu yeni sivilcelerin oluşumu riskini göze almanız demektir. Özellikle ten rengi koyu olan insanlar yağsız güneş kremleri kullanmalıdırlar.Bu güneşe maruz kalan sivilcenin yaraya dönüşmesini önleyecektir. Büyük ve rahatsız edici sivilceler için enjeksiyon yöntemleri de uygundur. Enjeksiyon yöntemi sivilceye kortizon enjekte ederek aknenin iyileştirilmesini sağlar. Akneleriniz ciddi boyutta ise mutlaka bir cilt uzmanına görünerek ilaçlar kullanmalısınız bilinçsizce yapılan uygulamalar sivilcelerinizin yaraya dönüşmesi ve ağrılı hale gelmesini sağlayabilir. Unutmayın en doğru tavsiye yakın arkadaşların değil uzmanların tavsiyesidir.

Bir önceki yazımız olan Doğal Cilt Kremi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arananlaryüzdeki deriyi yenileme,sivilce et benine dönüşür mü,sivilce izlerinden kurtulmak ve yüzdeki deriyi yenilemek,sivilcelerin biraktigi yara izlerinden kurtulmak,yüzdeki sivilceler denizlerden yaralardan kurtulmak,yüzdeki sivilceler yaraya dönüşüyor,yüzdeki sivilcelerin kasıranar yaraya dönüşmesi için ilaç
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ