02 Ocak 2013

Zayıflamak İçin 10 Altın Kural

Merhabalar zayıflamanın en etkili yollarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere sevgili Gül Kaynağın mucizevi 10 altın kuralından bahsetmek istiyorum ve sizlere bu mucizevi diyeti okuduğunuz andan itibaren hemen başlamanızı tavsiye ediyorum. Gerçekten hem çok etkili hem de ne kadar kilo vermek istiyorsanız o kadar verip bırakıyorsunuz.
Zayıflamak İçin 10 Altın Kural Zayıflamak İçin 10 Altın Kural
Öncelikle kaç kilo vermek istediğinizi belirleyerek bunu üç ile çarpıyorsunuz. Mesela 10 kilo vermek istiyorsunuz. 30 günde bu 10 altın kuralı uygulayarak 10 kilo vermeniz mümkün. Ama 30 gün boyunca bu 10 altın kural dışına çıkmamak gerekir.
Şimdi gelelim zayıflamak için 10 altın kuralımızın aşamalarını görmeye;

1-Her sabah uyanır uyanmaz 2 büyük bardak oda sıcaklığında su için.
2-Her gün en az üç litre su için. Suyun içerisine isteğinize göre limon, elma sirkesi veya karbonat ekleyerek içebilirsiniz.
3-Yemeklerle birlikte kesinlikle su içilmeyecek. Yemekten yarım saat öncede su içilmeyecek, yemek yedikten en az bir saat sonra su içilmeye başlanabilir.
4-Her gün 1 çay kaşığı himalaya tuzunu eritip gün içinde istediğiniz zaman içebilirsiniz. Yine her gün 3 poşet karbonat, her bir poşet 5 gram olacak şekilde bir bardak suda eritip içebilirsiniz.
5-En önemli maddelerden ve hepimizin zorlanacağı maddelerden bir tanesi de bu 10 altın kuralı uygulamaya başladığımız süre boyunca siyah çay, kahve, alkol, hazır meyve suları ve gazlı içecekler içmeyeceğiz.
6-En büyük ve ağır öğünler 11.00 ile 16.00 saatlemri arasında olmalıdır.
7-Güneş battıktan sonra çorba dışında hiç birşey yenilmemesi gerekir.(sebze çorbası ve mercimek çorbası)
8-Uygulama boyunca yoğurt, süt, peynir, yumurta ve tavuk yenilmemesi gerekir.
9-Ekmek 11.00 ve 16.00 saatleri dışında yenilmeyecek ve kızartılmış ya da esmer ekmek yenilecek.
10-Son olarak da her gün mutlaka açık havada yarım saat yürüyüş yapmak gerekir.

30 gün bu mucizevi diyeti uygulayarak 10 kilo vermeyi kim istemez. Üstelik hiç birşeyin sınırlaması olmadan belirtilen saatlerde istediğiniz şeyi yiyebiliyorsunuz. Bence kilolarınızdan kurtulmanın en ideal yolu mutlaka deneyin. Tabi ki yapılan diyetlerin hepsini doktor kontrolünde yapmayı sakın ihmal etmeyin.

Bayanlara yönelik bir önceki Gece Atıştırmalarından Vazgeçin başlıklı yazıda "gece atıştırmaktan kurtulun, gece atıştırmalarına son ve Gece Atıştırmalarından Vazgeçin" hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlarzayıflamanın 10 altın kuralı,zayflamann 10 altn kural,sağlıklı zayıflamanın 10 altın kuralı,gulkaynak 2011 saglikli zayiflama icin altin kural,zayıflamak için ne yapmalıyım 30 adet kural,gül kaynak diyeti 10 altın kural,zayıflatan 10 altın kural neler,Gúl kaynak com saglykly zayyflama 10 altyn kural,gül kaynak 10 altın kural yorumları,gül kaynak 10 altın kural kadınlar kulübü

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ